X


  УКР    ENG


ГОЛОВНА

ПОСЛУГИ

ПОРТФОЛІО

КЛІЄНТИ

ПРО КОМПАНІЮ

ВІДГУКИ

КОНТАКТИ
УКР    ENG
   


ПРО КОМПАНІЮ

Рекламна Служба Порятунку 911ADV – це якісне рішення для организації рекламної кампанії будь-якої складності. Завдяки багаторічному досвіду роботи та команді кращих експертів, нам вдалось реалізувати ряд рекламно-виробничих проектів для банків, ресторанів, готельних комплексів, автосалонів, міжнародних аудиторських та ІТ компаній, а також для фармацевтичних та аграрних підприємств  в Україні та в країнах ЄС.

Головне завдання нашої компании - надати найкращій сервіс кожному Клієнту. Саме тому, ми завжди орієнтуємось на результат, пропонуємо креативні ідеї,  розробляємо індивідуальні маркетингові та виробничі рішення.

Головні переваги нашої компанії:

  • Багаторічний досвід роботи;

Рекламна Служба Порятунку 911ADV була заснована у 2006 році, як рекламна агенція

  • Індивідуальний підхід;

911ADV – це команда досвідчених експертів, які знають усі тонкощі розробки правильної рекламної кампанії. В процесі роботи ми враховуємо всі побажання Клієнтів та специфіку бізнесу.

  • Широкий спектр послуг;

911ADV – це широкий вибір рекламних послуг для швидкого розвитку бізнесу. Саме в нас Ви зможете не тільки замовити розробку унікального фірмового стилю й розміщення реклами в медіа, а й комплексний менеджмент рекламної кампанії "під ключ". Крім того, ми створюємо рекламний контент під подію. Це може бути створення промоакцій, конференцій, корпоративних свят або концертних програм з якісним технічним та відео забезпеченням.

  • Власне виробництво;

Щоб нова рекламна кампанія була комплексним рішенням, Клієнтам пропонується виробництво 911ADV. Завдяки наявності високотехнологічного обладнання, ми виробляємо не лише фірмову сувенірну продукцію та поліграфію, але й зовнішню рекламу та POS-матеріали. Також у нас ви можете замовити цифровий, офсетний та широкоформатний друк рекламних матеріалів.

  • Швидкість виконання кожного проекту;

Філософія 911ADV - це швидко, креативно і якісно. Ми завжди надаємо готовий проект у раніше обговорені терміни.

  • Доступна цінова політика та зручна система знижок;

Ми цінуємо час і гроші наших Клієнтів. Тому надаємо не лише якісні, але й фінансово доступні рекламні послуги. Як результат, з 911ADV ви можете не лише швидко насолодитися результатами рекламної кампанії, але й помітно зекономити бюджет.

Замовити розробку фірмового стилю, брендування продукції та організацію корпоративу за доступною ціною.

Рекламна служба порятунку 911ADV пропонує кожному насолодитися відмінними результатами організації сучасної рекламної кампанії. У нашому арсеналі є сучасні маркетингові інструменти та багаторічний досвід, які забезпечать правильну презентацію бренду та швидкий розвиток бізнесу.

Для наших Клиентів:

- Комплексне ведення проектів від дизайну та закупівлі рекламних матеріалів до розміщення реклами;
- Якісний друк поліграфії, постачання та брендування сувенірної продукції, виробництво POS-продукції, дизайн рекламних макетів та поліграфічної продукції;
- Безкоштовна вступна консультація;
- Можливість працювати в режимі "на вчора";
- Зручні системи оплати;
- Англійська - наша друга мова, і для нас немає кордонів;
- Ми доставляємо товари та послуги у будь-яку точку світу.

Замовити рекламні послуги та якісно представити свій бізнес ви можете прямо зараз. Для цього вам достатньо зв'язатися з менеджерами 911ADV.
Кваліфіковані експерти 911ADV відповідатимуть на всі ваші питання та рекомендують найкращий план реалізації вашого проекту.

Рекламна служба порятунку 911ADV - це ефективний проектний менеджмент та якісні рекламно-виробничі матеріали.